Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Furnizare un avion de acrobatie
- Număr anunț
- CN1002670
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- ARPIEM AVIATION SRL (CUI 33519692)
- Cod CPV
- 34711300-7 · Aeronave pilotate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.975.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.970.000 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2018 01:45
- Anunț de atribuire
- CAN1004712
- Termen limită
- 27.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 142-324137
- Documentație de atribuire
- DF1016080
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini privind achiziția unui avion de acrobație 2018.pdf.p7s
- Contract de furnizare avion de acrobatie 12.07.2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1016080.pdf
- Formulare avion de acrobatie 2018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ARPIEM AVIATION SRL CUI 33519692
Valoare atribuită
1.970.000 RON
din 1.975.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 5.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.