Atribuită Cumpărare directă

Cleme ombilicale, perfuzoare cu ac metalic, apa oxigenata 3%, URGENT!!!

Număr anunț
DA35731983
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
33141122-1 · Cleme chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.878,10 RON
Data publicării
16.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.878,10 RON