Ofertă acceptată Cumpărare directă

S.P.C.R.P.C.I.V. – Baterii auto MAI 41756, MAI 56207 (12V 40 Ah 330A; EFB 12V 60Ah 600A)

Număr anunț
DA32112440
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.560.677 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
09.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560.677 RON