Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,4% sub estimat

Extindere reţea de apă uzată ȋn localităţile Sȋntămăria-Orlea, Bărăştii–Haţegului, Săcel şi Sȋnpetru, comuna Sȋntămăria-Orlea, judeţul Hunedoara

Număr anunț
SCN1003145
Autoritate contractantă
COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
Cod CPV
45232440-8 · Lucrari de constructii de conducte de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.173.694 RON
Valoare atribuită
9.811.700,57 RON 19,4% sub estimat
Data publicării
05.06.2018 17:03
Anunț de atribuire
SCNA1012491
Termen limită
06.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1007476

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
TELECERNA SRL CUI RO 13880241
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant
PROSERV SA CUI RO 14552617
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
PAVAJ GRUP SRL CUI RO 6858977
Asociați 2
EDIFICE BUILD SRL CUI RO28065239
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

9.811.700,57 RON

din 12.173.694 RON estimat 19,4%

Adjudecat la 80,6% din estimat · economie 2.361.993,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.