Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,4% sub estimat
Achizitie mobilier pentru Grădinița nr. 1, Grădinița nr. 2, Grădinița nr. 3, Scoala gimnazială nr. 1, Scoala gimnazială nr. 2, Scoala gimnazială nr. 3, Liceul Tehnologic Nicolae Balcescu, Grădiniță și creșă- B-dul Dunarii nr. 71 din orașul Voluntari, județul Ilfov
- Număr anunț
- CN1002666
- Autoritate contractantă
- ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
- Furnizor / câștigător
- NEW MOB EXPANSION SRL (CUI 29328333)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.945.530,01 RON
- Valoare atribuită
- 1.588.515 RON 18,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2018 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1009356
- Termen limită
- 03.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 142-324134
- Documentație de atribuire
- DF1015242
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- contract furnizare produse, dotari scoli.doc.p7s
- FisaDate_DF1015242.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Nota de estimare a valorii contractului.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NEW MOB EXPANSION SRL CUI RO 29328333
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TELETIM SRL CUI RO 1825138
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Valoare atribuită
1.588.515 RON
din 1.945.530,01 RON estimat
18,4%
Adjudecat la 81,6% din estimat · economie 357.015,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.