Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezerva rezerve detergent solutie solutii pentru geam geamuri 500ml 500 ml CLIN Lemon

Număr anunț
DA32098805
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA BRAILA (CUI 4205661)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
09.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON