Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent dero de pentru rufe automat 12 kg sac praf pulbere ARIEL Professional

Număr anunț
DA32098672
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA BRAILA (CUI 4205661)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
09.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON