Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,9% sub estimat

Spectrometru UV-VIS

Număr anunț
CN1019701
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
Cod CPV
38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.877,50 RON
Valoare atribuită
66.310 RON 14,9% sub estimat
Data publicării
13.03.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1036887
Termen limită
15.04.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 052-122865
Documentație de atribuire
DF1079208

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

66.310 RON

din 77.877,50 RON estimat 14,9%

Adjudecat la 85,1% din estimat · economie 11.567,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.