Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 92,7% sub estimat
CONSUMABILE PENTRU PROCEDURILE DE HEMODIAFILTRARE /HEMOFILTRARE SI PLASMAFEREZA CU PUNERE LA DISPOZITIE A DOUA APARATE
- Număr anunț
- CN1019689
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.256.000 RON
- Valoare atribuită
- 91.675 RON 92,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.03.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1033081
- Termen limită
- 10.04.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 052-122863
- Documentație de atribuire
- DF1079136
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI CONSUMABILE PT PROCEDURILE DE HEMODIAFILTRARE HEMOFILTRARE SI PLASMAFEREZA CU PUNERE LA DISPOZITIE DE DOUA APARATE .doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE .doc.p7s
- FisaDate_DF1079136.pdf
- FORMULARE - MODELE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFOMED FLUIDS SRL CUI RO 16674718
Valoare atribuită
91.675 RON
din 1.256.000 RON estimat
92,7%
Adjudecat la 7,3% din estimat · economie 1.164.325 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.