Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat
LIVRARE SI MONTARE CENTRALE TERMICE SI INSTALATIILE AFERENTE LA COLEGIUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL SI SCOALA GENERALA NR.4
- Număr anunț
- CN1002651
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- AQVA TERMO SANIT SRL (CUI 10026350)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 348.304,53 RON
- Valoare atribuită
- 307.204,93 RON 11,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2018 09:35
- Anunț de atribuire
- CAN1008189
- Termen limită
- 30.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016678
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1016678.pdf
- MODEL CONTRACT_CENTRALE_TERMICE.PDF.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE CENTRALE.doc.p7s
- tema de proiectare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AQVA TERMO SANIT SRL CUI RO 10026350
Oferta 2
Individuala
Ofertant
METAN GRUP SRL CUI 7626240
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TIMISOREANA SRL CUI 3046266
Valoare atribuită
307.204,93 RON
din 348.304,53 RON estimat
11,8%
Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 41.099,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.