Atribuită Cumpărare directă

Glucoza 3.3g/10ml inj.x 5f/10ml

Număr anunț
DA35705930
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33692700-4 · Solutii de glucoza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
215,90 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,90 RON