Ofertă acceptată Cumpărare directă

detergenti masina spalat vase

Număr anunț
DA32097655
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.000.856 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
09.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.000.856 RON