Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii curente la pereti si plansee- pentru CS Elena Doamna P. Neamt

Număr anunț
DA35722833
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Furnizor / câștigător
ROYALS SPN CONSTRUCT SRL (CUI 37856186)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
47.808,13 RON
Data publicării
15.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.808,13 RON