Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,1% sub estimat
Furnizare de echipamente IT, multimedia și active necorporale pentru proiectul de investitii : ”Dotarea cu mobilier sia aparatura specifica a caminelor culturale din satele Borca si Sabasa din comuna Borca judetul Neamt”
- Număr anunț
- CN1002636
- Autoritate contractantă
- COMUNA BORCA (PRIMARIA BORCA) (CUI 2614139)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32330000-5 · Aparate audio si video de inregistrare si redare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.480,78 RON
- Valoare atribuită
- 45.213,05 RON 40,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 01:40
- Anunț de atribuire
- CAN1008032
- Termen limită
- 28.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 140-320073
- Documentație de atribuire
- DF1016278
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Modele de formulare.doc.p7s
- 5. Model de contract.doc.p7s
- 7. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 8. Grafic proiect.pdf.p7s
- FisaDate_DF1016278.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ALTAMIRA IMPEX SRL CUI RO 14275451
Oferta 3
Individuala
Ofertant
DOLAS ECOTRADE SRL CUI RO 23596566
Valoare atribuită
45.213,05 RON
din 75.480,78 RON estimat
40,1%
Adjudecat la 59,9% din estimat · economie 30.267,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.