Atribuită Cumpărare directă

Servicii de jocuri de artificii

Număr anunț
DA35735027
Autoritate contractantă
COMUNA CALARASI (CUI 5001910)
Furnizor / câștigător
CONSTANTINESCU ŞTEFAN-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32185250)
Cod CPV
92360000-2 · Servicii de pirotehnie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
16.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON