Atribuită Cumpărare directă

Router wireless Asus TUF Gaming AX3000 V2, 2402 Mbit/s, WiFi 6, Dual Band, 90IG0790-MO3B00

Număr anunț
DA35734916
Autoritate contractantă
Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti (CUI 4204038)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
441,17 RON
Data publicării
16.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

441,17 RON