Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suc de mere 3L pentru prescolarii si scolarii unitatilor de invatamant de pe raza comunei Budesti

Număr anunț
DA32114458
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Cod CPV
15321600-0 · Suc de mere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
37.481.876 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
09.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.481.876 RON