Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant solutie pentru maini, solutie biocida, bactericid, fungicid

Număr anunț
DA32096603
Autoritate contractantă
SCOALA"DIMITRIE ANGHEL" CORNESTI (CUI 17152836)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.601.771 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
09.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.601.771 RON