Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse sanitare

Număr anunț
DA32092440
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.005 RON
Valoare atribuită
17.962.824 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
09.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.962.824 RON

din 2.005 RON estimat