Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIONARE DE REACTIVI DE COAGULARE
- Număr anunț
- CN1002607
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.143.044 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 01:54
- Anunț de atribuire
- CAN1007126
- Termen limită
- 28.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 140-319758
- Documentație de atribuire
- DF1016636
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.143.044 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reactivi compatibili cu analizorul ACL 7000 | 998.364 RON | Anulat | — |
| 2 | Reactivi compatibili cu analizorul HEMOCHRON SIGNATURE ELITE | 144.680 RON | SYNTTERGY CONSULT S.R.L. | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BRAINS M & A CONSULTING SRL CUI 34353490
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.