Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție produse personalizate

Număr anunț
DA32093851
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.629.790 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
09.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.629.790 RON