Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,3% sub estimat

Servicii de proiectare (elaborare proiect tehnic, detalii de executie, documentatie tehnica necesara in vederea obtinerii avizelor/acordurilor/autorizatiilor si asistenta tehnica din partea proiectantului) si executie lucrari in vederea realizarii obiectivului investitional avand ca obiect „Modernizare strazi in comuna Misca, localitatile Misca, Vanatori, Satu Nou si Zerindu Mic”

Număr anunț
SCN1003291
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Furnizor / câștigător
INTERMED UTILAJ SRL (CUI 16411169)
Cod CPV
45233220-7 · Lucrari de imbracare a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.132.647,16 RON
Valoare atribuită
3.731.557,23 RON 27,3% sub estimat
Data publicării
05.06.2018 10:38
Anunț de atribuire
SCNA1009598
Termen limită
22.06.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1008043

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
INTERMED UTILAJ SRL CUI RO 16411169
Asociați 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
DUMEXIM SRL CUI RO 16057895
Asociați 1
TISOTI EXIM SRL CUI RO 6533673
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
EXTRACT COM SRL CUI RO 17930237
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.731.557,23 RON

din 5.132.647,16 RON estimat 27,3%

Adjudecat la 72,7% din estimat · economie 1.401.089,93 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.