Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,5% sub estimat

Achizitie material biologic

Număr anunț
SCN1003294
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BIHOR (CUI 4348769)
Furnizor / câștigător
FARMAVET SA (CUI 256)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418.500 RON
Valoare atribuită
278.400 RON 33,5% sub estimat
Data publicării
05.06.2018 10:36
Anunț de atribuire
SCNA1000988
Termen limită
18.06.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1005972

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 278.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Tuberculina mamifera
2 Tuberculina aviara FARMAVET S.A. 213.000 RON
3 Vaccin antirabic inactivat BIOTUR EXIM S.R.L 65.400 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FARMAVET SA CUI RO 256
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
BIOTUR EXIM SRL CUI RO 8034823

Valoare atribuită

278.400 RON

din 418.500 RON estimat 33,5%

Adjudecat la 66,5% din estimat · economie 140.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.