Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezanoplum Solutie impotriva paduchilor x 75ml

Număr anunț
DA32114239
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI IASI (CUI 4981352)
Cod CPV
33691300-3 · Medicamente impotriva ectoparazitilor, incluzand medicamentele impotriva scabiei, insecticidele si insectifugele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.969.435 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
09.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.969.435 RON