Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii spalatorie auto luna NOIEMBRIE 2022 cf contract nr. 192047 din 17.05.2022

Număr anunț
DA32126427
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
32.837.485 RON
Data publicării
09.12.2022 00:00
Data finalizării
09.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.837.485 RON