Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,9% sub estimat
Benzina si motorina cu livrare pe baza de carduri de credit
- Număr anunț
- CN1002440
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.760.576 RON
- Valoare atribuită
- 1.217.294,40 RON 55,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.07.2018 01:50
- Anunț de atribuire
- CAN1006451
- Termen limită
- 20.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 135-309506
- Documentație de atribuire
- DF1015860
Documente
Documentația de atribuire
- Acord-cadru+Contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015860.pdf
- Formulare - Carburanti_2018-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
1.217.294,40 RON
din 2.760.576 RON estimat
55,9%
Adjudecat la 44,1% din estimat · economie 1.543.281,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.