Atribuită Cumpărare directă

CD-R CD cu plic de hartie set 700 MB

Număr anunț
DA35733131
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Buzau (CUI 4299615)
Furnizor / câștigător
EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
Cod CPV
30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.960 RON
Data publicării
16.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.960 RON