Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
Servicii de proiectare , asistență tehnică si verificare proiect pentru obiectivul de investitii ”Construire clădire birouri administrative P+1E pentru Spitalul de Pneumoftiziologie Leordeni județul Argeș”
- Număr anunț
- SCN1003295
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Leordeni (CUI 4469485)
- Furnizor / câștigător
- ARTOPIC WORKSHOP SRL (CUI 28255721)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.823,76 RON
- Valoare atribuită
- 37.000 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.06.2018 09:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1001734
- Termen limită
- 18.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007829
Documente
Documentația de atribuire
- 00. OPIS PIESE SCRISE.pdf.p7s
- 01 Plan de INCADRARE in ZONA.pdf.p7s
- 02 Plan de SITUATIE.pdf.p7s
- 03 Plan PARTER - PROPUNERE.pdf.p7s
- 04 Plan ETAJ - PROPUNERE.pdf.p7s
- 05 Plan INVELITOARE.pdf.p7s
- 06 Sectiunea A.pdf.p7s
- 07 Fatada PRINCIPALA.pdf.p7s
- 08 Fatada LATERALA dreapta.pdf.p7s
- 09 Fatada LATERALA stanga.pdf.p7s
- 0. OPIS DOC. ECON..pdf.p7s
- 0. OPIS PIESE DESENATE.pdf.p7s
- 0. SF.pdf.p7s
- 10. Aviz apă.pdf.p7s
- 10 Fatada POSTERIOARA.pdf.p7s
- 1.1. Anexa CU.pdf.p7s
- 11. Aviz DSP.pdf.p7s
- 11 Volumetrie.pdf.p7s
- 14. Aviz favorabil OMV PETROM.pdf.p7s
- 1. Certificat de urbanism Leordeni.pdf.p7s
- 2. Aviz comisia de urbanism Leordeni.pdf.p7s
- 3. Extras CF.pdf.p7s
- 4. Plan Topografic.pdf.p7s
- 5. Proces verbal de receptie.pdf.p7s
- 6. Incadrare în zonă.pdf.p7s
- 7. Extras din plan cadastral.pdf.p7s
- 8.1. Studiu geotehnic.pdf.p7s
- 8.2. Fisa forajSpital Leordeni.pdf.p7s
- 9. Studiu eficienta energetica.pdf.p7s
- contractserv pr.pdf.p7s
- DG.pdf.p7s
- DO.pdf.p7s
- FisaDate_DF1007829.pdf
- formulare serv pr..pdf.p7s
- GRAFIC.pdf.p7s
- IC01.pdf.p7s
- IC02.pdf.p7s
- IC03.pdf.p7s
- IE01.pdf.p7s
- IE02.pdf.p7s
- IE03.pdf.p7s
- IE04.pdf.p7s
- IE05.pdf.p7s
- IE06.pdf.p7s
- IE07.pdf.p7s
- IG01.pdf.p7s
- IG02.pdf.p7s
- IS01.pdf.p7s
- IS02.pdf.p7s
- IT01.pdf.p7s
- IT02.pdf.p7s
- IT03.pdf.p7s
- IT04.pdf.p7s
- plot.log.p7s
- R01.pdf.p7s
- R02.pdf.p7s
- R03.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ARTOPIC WORKSHOP SRL CUI RO 28255721
Valoare atribuită
37.000 RON
din 37.823,76 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 823,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.