Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACHETA INDICATOR denumire strada si NUMERE DE CASA

Număr anunț
DA32128645
Autoritate contractantă
COMUNA IASLOVAT (CUI 14850370)
Cod CPV
30195600-8 · Panouri pentru afise sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.072.894 RON
Data publicării
09.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.072.894 RON