Ofertă acceptată Cumpărare directă

jocuri de artificii revelion2022-2023 8 min

Număr anunț
DA32121152
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Cod CPV
92360000-2 · Servicii de pirotehnie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.737.070 RON
Data publicării
09.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.737.070 RON