Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de iluminat ornamental festiv

Număr anunț
DA32109607
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
Cod CPV
51110000-6 · Servicii de instalare a echipamentului electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.612.940 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.612.940 RON