Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Abonamente Ziarul Unirea - 9 bucăţi

Număr anunț
DA32103154
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.756.666 RON
Data publicării
08.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.756.666 RON