Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set prosoape 3 buc, perne, lenjerie pat pt o persoană, lenjerie pat pt două persoane

Număr anunț
DA32095654
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Cod CPV
39510000-0 · Articole textile de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.097.891 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.097.891 RON