Atribuită Cumpărare directă

Cablu coaxial satelit RG6 PE(cu gel, Fca ,de exterior, Cupru, 1.0/4.76/6.92, 95 dB) Fca 100m

Număr anunț
DA35736960
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
Furnizor / câștigător
DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
Cod CPV
31330000-8 · Cablu coaxial (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
377,78 RON
Data publicării
17.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

377,78 RON