Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese retelele inform., retea date si voce, secur., alarma si sistem video intern 62521/08.12.2022

Număr anunț
DA32131400
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.202.243 RON
Data publicării
12.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.202.243 RON