Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de proiectare si executie de lucrari "Extindere conducta gaze Tudor Vladimirescu

Număr anunț
DA32124133
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.234.092 RON
Data publicării
09.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.234.092 RON