Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificare periodica cazan combustibil solid si verificare supape de siguranta

Număr anunț
DA32096729
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION IONESCU COMUNA VALEA CALUGAREASCA (CUI 29001691)
Cod CPV
71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.547.417 RON
Data publicării
07.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.547.417 RON