Atribuită Anunț de participare

MOBILIER

Număr anunț
SCN1019716
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
Furnizor / câștigător
RADOR LC SRL (CUI 19278696)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.695 RON
Valoare atribuită
23.695 RON
Data publicării
09.10.2018 16:03
Anunț de atribuire
SCNA1007478
Termen limită
22.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1026735

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
RADOR LC SRL CUI RO 19278696

Valoare atribuită

23.695 RON

din 23.695 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.