Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare sistem tehnic de securitate antiefractie, TVCI si control acces

Număr anunț
DA32124392
Autoritate contractantă
COMUNA CERBAL (PRIMARIA COMUNEI CERBAL) (CUI 4779605)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.639.544 RON
Data publicării
09.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.639.544 RON