Ofertă acceptată Cumpărare directă

Notes notite post-it post it adeziv autoadeziv 38x51 38 x 51 38*51 3 x 100 file CULORI DIVERSE B4U

Număr anunț
DA32130775
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Cod CPV
22816300-6 · Post-it (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
11.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON