Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch cu management D-Link DGS-1210-26 Smart, 24 porturi Gigabit si 2 porturi SFP, rackabil

Număr anunț
DA32130644
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01616 Bucuresti (CUI 16663549)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.767.707 RON
Data publicării
10.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.767.707 RON