Ofertă acceptată Cumpărare directă

Corp iluminat led cu senzor 15W 3000K 900LM

Număr anunț
DA32129921
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI IASI (CUI 4981352)
Cod CPV
31520000-7 · Lampi si aparate de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.954.182 RON
Data publicării
09.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.954.182 RON