Atribuită Cumpărare directă

Amenajare parc de joaca Gradinita Sanpaul jud.Mures

Număr anunț
DA35734996
Autoritate contractantă
COMUNA SANPAUL (CUI 4323497)
Furnizor / câștigător
DIANA DAVID CONSTRUCT S.R.L. (CUI 45630197)
Cod CPV
45112723-9 · Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de joaca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
67.106,51 RON
Data publicării
16.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.106,51 RON