Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii auto (manopera si piese) - SB79LMM si lame de zapada si sararite cf 62944/09.12.2022

Număr anunț
DA32140355
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.483.567 RON
Data publicării
12.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.483.567 RON