Atribuită Cumpărare directă

Sabouraud Dextrose Agar; Sabouraud Dextrose Broth; Nutrient Broth; Tryptona Soya Agar

Număr anunț
DA35734418
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
561,30 RON
Data publicării
16.05.2024 13:50
Data finalizării
17.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

561,30 RON