Ofertă acceptată Cumpărare directă

Container modular P.S.I.(container Abroll tip rezervor pentru transport apa)

Număr anunț
DA32073111
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.587.407 RON
Data publicării
06.12.2022 00:00
Data finalizării
12.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.587.407 RON