Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,7% sub estimat
Acord cadru furnizare autovehicule 7+1 locuri tractiune 4x4
- Număr anunț
- SCN1019706
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BIHOR (CUI 4208536)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34115200-8 · Autovehicule pentru transportul a mai putin de 10 persoane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 372.000 RON
- Valoare atribuită
- 280.000 RON 24,7% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2018 14:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1011016
- Termen limită
- 23.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026953
Documente
Documentația de atribuire
- 7+1 acord cadru-semnat.pdf
- 7+1 caiet de sarcini-semnat.pdf
- 7+1 cauze contractuale-semnat.pdf
- 7+1 documentatie oferta-semnat.pdf
- 7+1 lista formulare-semnat.pdf
- FisaDate_DF1026953.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CASA AUTO SRL CUI RO 8885439
Valoare atribuită
280.000 RON
din 372.000 RON estimat
24,7%
Adjudecat la 75,3% din estimat · economie 92.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.