Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat

Autovehicule pentru transport caini, complet echipate

Număr anunț
CN1004804
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.732.612 RON
Valoare atribuită
1.680.000 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
09.10.2018 14:43
Anunț de atribuire
CAN1009254
Termen limită
06.11.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 192-433418
Documentație de atribuire
DF1023934

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

1.680.000 RON

din 1.732.612 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 52.612 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.