Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,7% sub estimat

Acord cadru furnizare autovehicule cu tractiune integrala pick-up cu cabina dubla

Număr anunț
SCN1019704
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BIHOR (CUI 4208536)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
34113000-2 · Vehicule cu 4 roti motoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244.400 RON
Valoare atribuită
203.483,44 RON 16,7% sub estimat
Data publicării
09.10.2018 14:41
Anunț de atribuire
SCNA1016370
Termen limită
23.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1026955

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
CASA AUTO SRL CUI RO 8885439
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

203.483,44 RON

din 244.400 RON estimat 16,7%

Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 40.916,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.