Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,0% sub estimat
Acord cadru furnizare autocamioane 4,5 tone
- Număr anunț
- SCN1019700
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BIHOR (CUI 4208536)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34134100-6 · Camioane cu platforma (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 329.000 RON
- Valoare atribuită
- 292.749,84 RON 11,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2018 14:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1016375
- Termen limită
- 23.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026956
Documente
Documentația de atribuire
- autocamion 4,5 tone acord cadru-semnat.pdf
- autocamion 4,5 tone caiet de sarcini-semnat.pdf
- autocamion 4,5 tone declaratie-semnat.pdf
- autocamion 4,5 tone documentatie oferta-semnat.pdf
- autocamion 4,5 tone lista formularelor-semnat.pdf
- FisaDate_DF1026956.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Valoare atribuită
292.749,84 RON
din 329.000 RON estimat
11,0%
Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 36.250,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.